شرکت پردازش داده کوثر - استخدام خانم در اصفهان - استخدام خانم اصفهان - فروش vpn در اصفهان - فروش vpn - فروش vpn اصفهان
تماس با ما
تماس با ما




 

مکان اصفهان / خیابان احمدآباد / ابتدای بن بست شماره 21 ( بن بست مسجد الزهرا ) / ساختمان 21 / طبقه اول / واحد 3

شماره تماس : 95020460 ( شش خط )          تلفکس : 32255633 - 031

سامانه پیام کوتاه : 50002123565766

کد پستی : 8154945848                               پست الکترونیک :   info @ Pdkit.ir


ساعات کار شرکت 

شنبه تا چهارشنبه : 8:30 الی 17:30            پنجشنبه ها : 8:30 الی 13:00

زمان استراحت : ساعت 13:30 الی 14:30 


 

نام واحد شماره داخلی آدرس پست الکترونیک

مدیریت

114 Daneshnia@pdkit.ir

 مداربسته

113 Cctv@pdkit.ir

اینترنت وایرلس و شبکه

115

Network@pdkit.ir

Adsl - Wimax

 118 

Internet@pdkit.ir

حضور و غیاب / کنترل تردد

123 Tas@pdkit.ir

مراکز تلفن Voip

121 Voip@pdkit.ir

آموزش و آزمون

118 Amoozesh@pdkit.ir
مالی
112
 
Mali@pdkit.ir






 

* ارسال به :
* نام و نام خانوادگی :
* شماره ثابت :
* آدرس ایمیل :
* شماره همراه :
* متن نامه :
* تاریخ تکمیل فرم :
ممانعت از سابمیت ماشینی
* کد امنیتی :